Kindergarten Staff > עלון מידע מס’ 3 – דצמבר 2016
> December 2016

עלון מידע מס’ 3 – דצמבר 2016

 

אם אינך רואה מייל זה לחץ כאן
Header_NL_SP
עלון 3 לגננות | דצמבר 2016 | כסלו תשע”ז
שלום רב,

החורף הגיע, חנוכה בפתח – וחבילה של ספרים חדשים בדרך אלייך!  כדי לעמוד בלוח הזמנים ולהפיץ ספרים לכ – 8,000 גנים ברחבי הארץ, משלוח הספר השלישי יוצא לדרך בימים אלה. הספרים יגיעו לחלק מהגנים לפני חנוכה, ולחלקם – אחרי החופשה.

enlightenedאם השביתה בגנים תימשך, ייתכן עיכוב במשלוחים.enlightened

אנו מקווים שתיהנו מכל ספר בגן לפני חלוקת העותקים הביתה.
אין לחץ, יש זמן לכל!

חג חנוכה שמח!

מה נקבל החודש?

בוגרים

צעירים

_________-__...
אסופת שירי ילדים ישראליים שליקטה וערכה נירה הראל, מלווה באיורים של בתיה קולטון, יחולק לילדים בגני חובה. באוסף אנחנו טועמים מחדש את העושר וההנאה שבשירים הקלאסיים של המורשת הישראלית. שירים רבים בוודאי מוכרים לך ולילדים, ביצועים לשירים שאינם מוכרים לכם תוכלו למצוא ברשת וללמוד יחד.
_________-__...
ספר אהוב שכתב מאיר שלו ואייר יוסי אבולעפיה, יחולק לגני הצעירים.  הסיפור על דוד אהרון והטרקטור מעניק הזדמנות לשוחח עם ילדי הגן על עבודת אדמה, על הזדקנות של אנשים וחפצים, על יופי השיבה וניסיון החיים המאפיינים זקנים.
אל תשכחי להדריך את ההורים לחפש את ההצעות לפעילות בחיק המשפחה בעמודים האחרונים של כל ספר. כדאי להנחות את ההורים העולים לתרגום לרוסית ולאנגלית של ההצעות להורים (לא של הספר כולו!), שמתפרסמים באתר האינטרנט של ספריית פיג’מה, בעמוד המוקדש לכל ספר.
__

חשוב מאד – האם קיבלת מספיק ספרים? האם קיבלת ספרים מיותרים?

על גבי החבילה מופיע כל המידע הנחוץ לך!

אם התווסף ילד לגן וחסר לך עותק או שניים, אנו ממליצים להעניק לילד/ה את אחד משני הספרים שיועדו לספריית הגן. בהמשך ניתן להשלים את החסר במוקד האיסוף הקרוב אלייך.  רשימת המוקדים לאיסוף.
במקביל, כדי שיישלחו לגן מספר תואם של ספרים במשלוחים הבאים יש לעדכן את מספר הילדים בטופס עדכון פרטים באתר או בטלפון 03-5758161.

Ashdod_075

ביקור של הרולד גרינספון בגן מכמורת באשדוד

כבוד גדול היה לארח את הרולד גרינספון, מייסד תכניות ספריית פיג’מה ברחבי העולם, בגן מכמורת בניהולה של אירמה טל.

התרשמנו מאד משילוב הספרים (גם משנים קודמות!) בכל תחומי העשייה בגן: מוסיקה, אמונות, דרמה, מדע, חינוך ערכי-חברתי ועוד.

_________-__...
לפעמים הילדים מפתיעים אותנו בתובנות ובראייה הייחודית שלהם. רחל שרנסקי דנציגר, אמא לשניים, מתארת כיצד התקבל “המלך אמר” אצלה בבית.

ספריית פיג’מה – תכנית לכל המשפחה!

15555894_126...
יפית מלכין איזון, מנהלת גן דג הזהב בראשל”צ, הזמינה את ההורים למפגש בו שמעו על חשיבות הקריאה וקישטו את תיקי הספרים. כשילדי הגן קיבלו את העותקים האישיים בקבלת שבת חגיגית, הם גילו גם הפתעה הכינו עבורם הוריהם!
______________
חגית ברכץ, מנהלת גן כרכום אשדוד,שלחה להורים משימה אינטרנטית בעקבות  הספר “רוח הצפון והשמש”. לחצו על התמונה כדי לצפות במשימה.

שלחי לנו תיעוד ורשמים של ההווי בגנך סביב התכנית!

שימי לבheart: לצורך פרסום תמונות הילדים יש לשלוח במייל אישור הורים חתוםyes

*אין צורך באישור הורים כדי להעלות תמונות של עבודות יצירה

צפו בתיעוד נוסף סביב הספרים:

Footer_NL_SP

 

Print Share