Books > רשימת ספרים לפי שנת חלוקה

Written by

2018/19

Pre-K

Book Name  Written by  Illustrated by  Publisher
How about Changing Places? Written by: Dafna Strum Jenny Meilihove Hakibbutz Hameuhad
My Garden Kevin Henkes Kevin Henkes Hakibbutz Hameuhad

The Wet Book: Selected Poems for Children

Atara Ofek

Yifah Mittelman, Racheli Plaut, Moran Kliger, Meirav Shaul, Gal Shkedi, Meital Titan Am Oved
The Seven Species Ruth Sirkis Yael Albert Yediot Aharonot

Pumpkin the Kitten

Jonathan Yavin

 Gilad Soffer  Am Oved

It is not Easy to be a Superhero

Ronit Roccas Maya Shleifer Knafayim/Keter Publishing

King Solomon and the Bee

Uriel Ofek

Naama Lahav Ofer Publishing

Beautiful World

Paul Kor

Paul Kor

Dvir Publishing

Kidengarten

Book Name

 Written by

Illustrated by Publisher

Bear has a Story to Tell

 

Philip C. Stead

 Erin E. Stead  Kinneret/Zmora Bitan
 Zuta and the Apple Tree Orit Raz  Ora Ayal  Hakibbutz Hameuchad

Festive Flavors

 Merav Sarig, Maya Dubinsky and Yael Molchadsky

 Liora Grossman  Kinneret/Zmora Bitan

Super Bat

Matt Carr  Matt Carr  Kinneret/Zmora Bitan

Somebody

 Rinat Hoffer   Rinat Hoffer  Kinneret/Zmora Bitan

Behind the Door

Gil-ly Alon Curiel  Gil-ly Alon Curiel  Hakibbutz Hameuchad

Why aren’t Cats Nice?

Uri Levron Michal Shalev Keter Publishing

Sweet Letters

Jacky Levy Noa Kelner Mizrahi

First Grade

Book Name Written by Illustrated by Publisher

Wanted: The Perfect Pet

 Fiona Roberton Fiona Roberton Poalim Publishin

A Gift of Snow

 Maria Givner Alona Milgram Yedioth Sefarim

The Green Door

Rinat Hoffer Rinat Hoffer Kinneret-Zmora Bitan

The Boots that saved Jerusalem

Nathan Gover Noam Nadav Kinneret-Zmora Bitan

Second Grade

The Cooking Penguins

 Nurit Zarchi  Anat Warshavsky  Modan Publishing House & Noah Library

It’s Crowded at Home

 Efraim Sidon Danny Kerman Am Oved

Yakinton: A Story about Friendship and Song

Shoham Smit Roni Fahima Kinneret-Zmora Bitan

Animal Tales

Oded Burla Asia Eisenstein Yedioth Sefarim

2017/18

Pre-K

Book Name Written by  Illustrated by Publisher

The Ladybird in the Rain

 Ruth Dafna Aviel Basil Kinneret

Hannan the Gardener

 Rinat Hoffer Rinat Hoffer Kinneret
  Joseph’s Wonderful Overcoat Simms Taback Simms Taback Kinneret

A Giant Made Soup

Nati Bait

Itay Bekin

Modan

Not A Box

Antoinette Portis

Antoinette Portis

Hakursa

Land of Preschool Children

Emunah Alon Menachem Halberstadt Kor’im

Color Number Eight

Shlomit Cohen Asif

Inbal Leitner Zeltner

Who Wants A Piggyback? 

David Grossman Gilad Soffer Am Oved

Kidengarten

Book Name

Written by Illustrated by Publisher

Feel-Good Bear

Daniella Dekel London Daniella Dekel London Am Oved

The Scatterbrained Man of Azar’s Village

Lea Goldberg Natalie Waksman Shenker Am Oved

The Missing Spice

Adaptation: Dvora Omer Yael Albert Modan

Masquerade

Oded Burla David Hall Am Oved

Suddenly the Wind Blew (At the Heart of the Orchard)

Galit Raved Maya Shleifer Kinneret

Mr. Minasa’s Shoes

Ronit Hacham Shahar Manapov Agam

A Hole In A Ship

Adi Zelichov Ralevi Shiraz Poman Yediot Books

Yirmiyahu Street

Libi Daon Lena Guberman Kinneret

First Grade

Book Name Written by  Illustrated by Publisher

A Street with No Name

Shlomit Cohen-Asif Anat Pri-Tal Sifriyat Poalim

Ogi

 Neri Aluma  Zohar Tal-Inbar  Sifriyat Poalim
 A Basket Full of Figs Adapted by: Ori Elon  Menahem Halberstadt  Kinnerert

The Chickens and The Fox

 Haim Nachman Bialik  Yossi Abulafya  HaKibbutz HaMeuchad

Second Grade

Shafan (Hyrax)

 Gilad Soffer Gilad Soffer Am Oved

Grandpa Sabih

Tami Shem-Tov

Shimrit Elkanati

Kinneret

Tales of Wisdom

Shlomo Abas

Doron Sohari

Agur

The Journey to the Island of Maybe

Miriam Yalan Shtekelis

Batia Kolton

Kinneret

2016/17

Pre-K

Book Name Written by  Illustrated by Publisher
The Mouse and The Apple Stephen Butler Stephen Butler Keter Books
The King Says (Simon Says) Orit Bergman Orit Bergman Mizrahi Media
The Tractor in the Sandbox Meir Shalev Yossi Abulafia Am Oved
A Story about Rain Ruth Calderon Noa Kelner Modan
The Toys’ Visit Yemima Avidar – Tchernovitz David Hall Am oved
The Littlest Levine Sandy Lanton Claire Keay Mizrahi Media
Once I Knocked Down Three Giants Edna Kremer Aviel Basil Hakibbutz Hameuhad
Mole and the Baby Bird Marjorie Newman Patrick Benson Ma’ariv

Kidengarten

Book Name Written by  Illustrated by Publisher
The North Wind and the Sun Brian Wildsmith Brian Wildsmith Mizrahi Media
It’s Mine Ran Cohen Harounoff Liora Grossman Ma’ariv
A Singing Chain Nira Harel Batia Kolton Ahuzat Bait
The Wise Men of Chelm and the Moon Shlomo Abbas Omer Hoffmann Agur
Uri’s Special Language David Grossman Ora Ayal Hakibbutz Hameuchad
King David and the Spider Ephraim Sidon Danny Kerman Keter Books
Snow of Dandelions Rinat Primo  Maya Ish-Shalom Yediot Books
The Tiny Kingdom Etgar Keret Tami Bezaleli Kinneret

First Grade

Book Name Written by  Illustrated by Publisher
Cloudette Tom Lichtenheld Tom Lichtenheld Aryeh Nir
Feathers in the Wind – Hassidic Tale Shlomo Abbas Zohar Tal Inbar Agur
Malka, a Queen in Jerusalem Tami Shem-Tov & Rachella Sandbank Avi Ofer Keter Books
The Dot Peter Renolds Peter Renolds Kineret

Second Grade

The Backward Owl Yossi Godard Carmit Giladi-Pollard Hakibbutz Hameuchad
A Letter to Bialik Rinat Primo Avi Offer Yediot Books
Our Tales – A Treasury of Hebrew Legends for Children Shoham Smit Vali Mintzi Dvir
The Princess and the True Loaf of Bread Dan Huppert Dan Huppert Hakibbutz Hameuchad

2015/16

Pre-K

Book Name Written by Illustrated by Publisher

Good Morning, Mr Gedalyahu

Shlomit Cohen-Assif

Yossi Abulafia

Am Oved

The Bridge Tale

Shlomo Abbas

Gil-Ly Alon Curiel

Agur

The Lion and the Mouse

Jerry Pinkney

Jerry Pinkney

Kinneret

The Clock

Shlomo Tanny

Avi Ofer

Yediot Books

The Magnificent Tree

Nick Bland and Stephen Michael King

Nick Bland and Stephen Michael King

Mizrachi Media

A Treasure in the Field

Rinat Primo

Maya Ish Shalom

Yediot Books

Bone Button Borscht

Aubrey Davis

Dusan Petricic

Kinneret

Alef-Beit

Naomi Shemer

Aya Gordon Noy

Keter Books

Kidengarten

Book Name Written by Illustrated by Publisher

My Mess 

Tal Nitzan Lior Katzir Am Oved

Oh No, George!

Chris Haughton Chris Haughton Kinneret

Grandpa Made Soup

Nira Harel Ofra Amit HaKibbutz HaMeuchad

The Big Book of Trips

Rinat Primo Raaya Karas Yediot Books

The Treasure

Uri Shulevitz Uri Orbach Agam

The Three Butterflies

Levin Kipnis Orit Bergman Sefer LaKol

The Chickens Who Became Goats

Ori Elon Menachem Halberstadt Keter Books

The Melody

Oded Burla Asaf Benharroch Sifriyat Poalim

2014/15

Pre-K

Book Name Written by Illustrated by Publisher

Can you Spare a Spot of Sugar

Naomi Ben-Gur Shahar Kober HaKibbutz HaMeuchad

Emilia

Na’ama Benziman Na’ama Benziman Am Oved

I Gave A Flower to Nurit

Miriam Yalan-Shteklis

David Polonsky

Dvir

The Bridge

Heinz Janisch and Helga Bansch Heinz Janisch and Helga Bansch Modan

How the Chameleon Saved Noah

Yael Molchadsky Orit Bergman Kinneret

The Abba Tree

Devora Busheri Gal Shkedy Mizrahi Media

The Golden Bell

Tamar Wax Yossi Abulafia Mizrachi Media

Nina Walks

Nurit Zarchi Hilla Havkin HaKibbutz HaMeuchad

Kidengarten

Book Name Written by Illustrated by Publisher

What Does It Take

Gianni Rodari Silvia Bonanni Agam

Puddly

Mira Me’ir Yiftach Alon Keter Books

A Tale of Two Cats

A. Hillel Shimrit Elkanati Sifriyat Noah, Modan

Journey to Age Four

Uri Orlev Ora Ayal Kinneret

In the Market of Zhakrobat (Joseph and the Shabbat Fish)

Uri Alon

Menachem Halberstadt

Keter Books

Seven Blind Mice

Ed Young Ed Young Am Oved

Moses and the Baby Goat

Ephraim Sidon Danny Kerman Keter Books

The Runaway Hug

Nick Bland Freya Blackwood Mizrachi Media

תשע”ד

חובה

שם הספר סופר/ת מאייר/ת הוצאה
ילדה לבדה אורה אייל אורה אייל Keter Books
טעם של חג סריג’ מולדצ’דסקי ודובינסקי ליאורה גרוסמן כנרת
אותיות מתוקות ג’קי לוי אמי ספרד אגם
תאכל מעיל תאכל רונית חכם שירי ויסמן אגם
מר גוזמאי הבדאי לאה גולדברג ירמי פינקוס ספריית נח, הוצ’ קיבוץ מאוחד
עליזה הברווזה והחברים חיה שנהב נעם נדב עם עובד
משל על שועל שהם סמיט עומר הופמן כנרת
בצד השני של העולם ליבי גליסון ופרייה בלקווד ליבי גליסון ופרייה בלקווד אגם

טרום חובה

שם הספר סופר/ת מאייר/ת הוצאה
נעלי הזהב של המלך נורית יובל שי צ’רקה דני ספרים
הטיול הקטן נעמי שמר ליאת יניב עם עובד
איך לרפא כנף שבורה בוב גראהם בוב גראהם כנרת
מגפיים מרים רות מיכל אפרת קיבוץ מאוחד
חומפס שלומית כהן אסיף אביאל בסיל קיבוץ מאוחד
אורי כדורי לאה גולדברג רותו מודן ספריית נח, הוצ’ קיבוץ מאוחד
יום שישי של יויו דתיה בן דור אבנר כץ מודן
ברווז? ארנב! איימי קראוס רוזנטל וטום ליכטנהֶלד איימי קראוס רוזנטל וטום ליכטנהֶלד קיבוץ מאוחד

תשע”ג

חובה

שם הספר סופר/ת מאייר/ת הוצאה
אנשים טובים נעמי שמר אבולעפיה עם עובד
התבלין החסר דבורה עומר יעל אלברט מודן
המעיל של סבתא מרים רות יעקב עברי מודן
הנעלים הישנות של אדון מינאסה רונית חכם שחף מנאפוב מועדון תרבות
אות בבאר שוהם סמיט ולי מינצי כנרת
הקנגורו הכחול של מאיה אמה ציצסטר קלארק אמה ציצסטר קלארק עם עובד
צפוף בבית אפרים סידון דני קרמן עם עובד
איתמר פוגש ארנב דוד גרוסמן אורה אייל עם עובד

טרום חובה

שם הספר סופר/ת מאייר/ת הוצאה
מי אוהב את השבת אהוד מנור מנחם הלברשטט כנרת
זרע של גזר רות קראוס קרוקס ג’ונסון קלאסיקלטת
סבתא של חנה בננה בישלה דייסה אורה אייל אורה אייל איילות
קרמר החתול יוצא אל היער מאיר שלו יוסי אבולעפיה עם עובד
מקומו של בית המקדש דבורה עומר יעל אלברט מודן
משהו צהוב ושחור נעמי נקאו אורה אייל מודן
המעיל המופלא של יוסף סימס טבק סימס טבק כנרת
שלמה המלך והדבורה אוריאל אופק אבי כץ עופר

תשע”ב

חובה

שם הספר סופר/ת מאייר/ת הוצאה
השפה המיוחדת של אורי דוד גרוסמן אורה אייל קיבוץ מאוחד
תהיה בריא מוריס מגי פיליפ סטיד ארין א’ סטיד כנרת
בן ציון והסביבון הראשון דבורה עומר פפי מרזל דני ספרים
תרנגולת אחת קטנה עלקה ובר אורי ויסלר ידיעות ספרים
צילה וגילה נירה הראל שמואל כץ כנרת
איזידורה איזה יום לינדה סמית מרלה פרייזי מטר
מרק כפתורים אוברי דיוויס דושאן פטריצ’יק כנרת
התרנגולים והשועל חיים נחמן ביאליק יוסי אבולעפיה קיבוץ מאוחד
האוצר אורי שולביץ אורי שולביץ אגם

טרום חובה

שם הספר סופר/ת מאייר/ת הוצאה
סבא נכד וחמור אוריאל אופק אבי כץ עופר
חיוך של נסיך קתרין ריינר קתרין ריינר אגם
יוסי ילד שלי מוצלח ע הלל ליאת יניב עם עובד
סבא בישל מרק נירה הראל עפרה עמית קיבוץ מאוחד
סבלנותו של הלל דבורה עומר שי צ’רקה מודן
אמא ואני אמה ציצסטר קלארק אמה ציצסטר קלארק כנרת
המדינה של ילדי הגן אמונה אלון מנחם הלברשטט קוראים
דרקון אין דבר כזה ג’ק קנט ג’ק קנט עם עובד
חולד והגוזל מרגורי ניומן פטריק בנסון מעריב

תשע”א

שם הספר סופר/ת מאייר/ת הוצאה
הילד הרע לאה גולדברג דני קרמן קיבוץ מאוחד
הדב מרגיש לא טוב קרמה וילסון ג’ין צ’פמן כנרת
מסרגות הפלא של סבתא עינת שמשוני עינת שמשוני קיבוץ מאוחד
המעגל הנסתר גיורא כרמי גיורא כרמי כנרת
שלמה המלך והדבורה אוריאל אופק אבי כץ עופר
מה קרה לעץ התות רוני גנור עינת פלד כנרת
יום העצמאות של יעל רבקה אליצור אורנה סמורגונסקי כנרת
אין לי עם מי לשחק נעמי בן גור איתן קדמי קיבוץ מאוחד
חולד והגוזל מרגורי ניומן פטריק בנסון מעריב

תש”ע

שם הספר סופר/ת מאייר/ת הוצאה
המעיל המופלא של יוסף סימס טבק סימס טבק כנרת
אוגי נרי אלומה זוהר טל-ענבר קיבוץ מאוחד
האגרת קדיה/מיריק שניר סוניה שכל קיבוץ מאוחד
מרק כפתורים אוברי דיוויס דושאן פטריצ’יק כנרת
אגדת גשר שלמה אבס גיל-לי אלון קוריאל עגור
התרנגולים והשועל חיים נחמן ביאליק יוסי אבולעפיה קיבוץ מאוחד
מה שמי ומי אני נעמי שמואל נעמי שמואל המכון לחקר הטיפוח בחינוך
הטרקטור בארגז החול מאיר שלו יוסי אבולעפיה עם עובד
המאפיה של סבא אוברי דיוויס דושאן פטריצ’יץ’ כנרת